Erasmus+ KA2 stratēģiskais skolu sadarbības partnerību projekts Head in the clouds ( "Galva mākoņos")

Līguma Nr. 2015-1-FR01-KA219-014887_7

Maksimālais piešķirtais Projekta finansējums ir 18 180, 00 EUR. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

Koordinators Ecole Primaire d'Oust-Marest - Francija

• Dobeles sākumskola - Latvija
  • Zakladna skola s materskou skolou Trnkova 1, 851 10 Bratislava - Jarovce - Slovākija
  • CEPR La Gaviota - Spānija
  • 1o OLOIMERO DIMOTIKO SHOLIO VERDIKOUSSAS, ELASSONA - Grieķija
  • OS Vransko-Tabor Vransko 23 3305 Vransko - Slovēnija
  • Primary school NY Nedely Petkova - Bulgārija
  • AGRUPAMENTO DE ESCOLAS Nº1 DE PORTALEGRE - Portugāle
Koordinators Dobeles sākumskolā - skolotāja Karīna Grausa

Projektā tiek iesaistīti  sākumskolas skolēni, neatkarīgi no dzimuma, izcelsmes, sociālā līmeņa vai spējām.

Projekta mērķis:

• Izprast pasauli, kurā mēs dzīvojam, palielinot izpratni par dabas parādībām
  • Uzzināt par Eiropas ģeogrāfiju- Sekmēt matemātikas, dabaszinātnes un IKT prasmes
  • Palielināt skolēnu skaitu, kuri nākotnē izvēlētos dabaszinību un tehnoloģiju studijas

Projektā ir iesaistītas valstis no visas Eiropas ar atšķirīgiem laika apstākļiem un zemju kontrastiem. Partneri apkopos un dalīsies ar informāciju, datiem par savas zemes laika apstākļu vērojumiem, izmantojot dažādas tehnoloģijas. Skolēni uzlabos savas IKT prasmes. Šis mācīšanas veids būs pievilcīgāks un interaktīvāks.

Projekta blogs:

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

.